O sklepie

W sklepie internetowym w sposób łatwy i wygodny - bez konieczności wychodzenia z domu - można kupić produkty inwestycyjne, numizmaty oraz monety kolekcjonerskie. W sprzedaży są sztabki złota wyprodukowane w rafinerii Mennicy Polskiej, wytwarzane ze złota najczystszej próby - Au 999,9 oraz sztabki srebra zagranicznych mennic. Dodatkowo nabyć można złote oraz srebrne monety bulionowe, a także atrakcyjne produkty kolekcjonerskie.  

W sklepie internetowym Klienci Banku mogą zapoznać się z aktualną ofertą, a także dokonać samego zakupu. Rozliczenie płatności odbywa się za pomocą usługi „Płacę z iPKO”, dostępnej dla Klientów Banku korzystających z serwisu bankowości internetowej. Należność za zakupione w sklepie produkty pobierana jest bezpośrednio z konta Klienta, co powoduje, że zakup jest wygodny i bezpieczny. Produkty dostarczane są do nabywcy przesyłką kurierską realizowaną przez firmę kurierską współpracującą z Mennicą Polską. Proces zakupu i dostawę gwarantuje Mennica Polska.

Teraz, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności, bez ryzyka, Klienci Banku mogą efektywnie ulokować swoje środki nabywając produkty inwestycyjne oraz kolekcjonerskie.

 

Do prawidłowego działania strony niezbędne są pliki cookie, zapoznaj się z naszą polityką cookies.     Nie pokazuj więcej tego powiadomienia